Teknik Servis

Teknik Servis


   Kodak Teknik Servis

Firmamız; satışını yaptığı cihazlara, yetişmiş uzman kadrosu ile, 
satış öncesi ve sonrası teknik destek ve yerinde hizmet desteğini vermektedir. teknik@limeksteknoloji.com


 

Digital baskı ürünlerinin öncülüğünü sürdüren Limeks Teknoloji ve Yazılım,  Ankara’da bulunan Genel Müdürlüğümüz ve İstanbul ofisimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. 81 ilimize ve tüm ilçelerine, kaliteli ürünlerin en uygun fiyata ulaştırılmasını ilke edinen firmamız, teknik servis konusunda da titiz yaklaşım sergilemektedir.
Teknolojinin yer aldığı tüm alanlarda ürün ve hizmet sunumu gerçekleştiren tüm firmaların alt yapılarındaki teknik desteğin önemini bilmekteyiz. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hizmet arayışlarına yönelik olarak oluşturduğumuz teknik servis politikamız, kuruluşumuzun ilk yılındaki kadar önemli olup ar-ge çalışmalarımızın da temelini oluşturmaktadır. 
Kodak Alaris yetkili satış ve teknik hizmet bayisi olarak, satışını yapmış olduğumuz tüm ürünlere ait Kodak Teknik Servis desteğini sağlamaktayız.

Kodak Alaris Destek Kapsamında Neler Var?

Kodak markası; digital resim, printer ve yazıcı alanlarında sürdürdüğü faaliyetlerini Kodak Alaris markası altında toplamaktadır. Satış hizmetlerini gerçekleştirmiş olduğumuz Kodak Alaris ürünlerinin tamamında teknik destek hizmetlerimiz vardır. Kodak Alaris Destek departmanımızda, teknik servis hizmetleri dahilinde satış öncesi, satış anı ve satış sonrası periyotlarının tamamı yürütülmektedir. Aynı zamanda alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımızın desteği ve değerli tecrübeleri ışığı altında teknik bilgi desteği de sağlamaktayız.
Limeks Teknoloji ve Yazılım, teknolojik ürünlerin sadece satış aşamasında değil, teknik destek alanındaki hizmet sunumları ile de sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Bu süreç içerisinde  bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliyoruz. Güveninize layık olmak için ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz.
Sahip olduğunuz Kodak marka cihazınızın modeli ne olursa olsun, sizler de her türlü teknik destek arayışınızda ihtiyaç duyduğunuz her an Kodak Destek ekibimizle iletişime geçerek aradığınız çözüme kolayca ulaşabilirsiniz.